Práce – Projektový manažer webů

Umíš postavit základní web, rozumíš marketingu a umíš si věci dobře naplánovat a vyjednat? Hledáme manažera, který by řídil naše projekty.

Co znamená řízení webových projektů?

Zavolá Ti zákazník, který má žádost na úpravu webu. Třeba něco nefunguje nebo by mohlo fungovat lépe.

 1. Zpracuješ jeho požadavek do jednoduchého zadání, zjistíš si od kolegů potřebné odhady a domluvíš se zákazníkem možnosti provedení té úpravy i finanční stránku.
 2. Po schválení zákazníkem zadání předáš týmu, nastavíš splnitelné termíny.
 3. Během provádění zakázky budeš v kontaktu se zákazníkem a případné změny v zadání vyřešíš buď změnou rozsahu projektu (a ceny a termínu) nebo vykomunikováním jiného „bezbolestného“ zadání.
 4. Budeš kontrolovat provádění, jestli všichni v týmu mají vše potřebné pro jeho plnění.
 5. Na konci provedeš kontrolu kvality, aby na sebe výsledky lícovaly a plnily účel zadání.
 6. Vyřešíš ekonomickou stránku projektu, připravíš podklady pro fakturaci.

A když se zákazník sám neozve, ozveš se mu sám(a) s možností vylepšení jeho webu nebo marketingu.

Chceme od tebe

 1. Smysl pro pořádek, jasné zadání a plánovací schopnosti. Komunikace s klienty musí být produktivní, s jasným záměrem, zdokumentované a s jasnými dalšími kroky, jejichž naplnění lze zkontrolovat.
 2. Dobré komunikační schopnosti. Umět dobře vysvětlit svůj plán a když projekt nejde podle plánu, tak se nebát sdělit i nepříjemné informace. Někdy ti ale nezbyde nic jiného, než se situace „vybruslit“.
 3. Všeobecná znalost tvorby webů a marketingu. Chceme, abys uměl(a) vytvořit web, propagovat ho díky SEO a rozuměla PPC kampaním.
 4. Ochota učit se, i samostudiem. Budeme ti radit, co studovat, ale nebudeme každou informaci hledat za tebe. A když něco naučíš ty nás – jedině dobře!
 5. Znalost angličtiny. Číst anglické články je základ vzdělávání každého profesionála v onlajnu.
 6. Analytické myšlení. Ekonomiku projektu, smlouvy i do jisté míry webovou analytiku bys měl(a) mít pod palcem.

Ohromíš nás

 • Zkušeností z jiných agentur.
 • Odbornou znalostí tvorby webu a online marketingu.
 • Schopností hledat kreativní řešení.

Proč pracovat v Net Magnetu?

 • Příjemné pracovní prostředí v Českém Krumlově v partě sympatických lidí. U nás můžeš chodit v teplákách, dostaneš oběd dle výběru a po obědě kávu, osvěžující frappé nebo něco kapku ostřejšího 🙂
 • Odpovídající ohodnocení závislé na tvém výkonu a zkušenostech. Poloviční nebo plný úvazek není problém.
 • Neusínáme na vavřínech. Snažíme se dělat svou práci nejlépe, jak umíme, a rádi tě to naučíme. Chodíme na konference a všichni se vzájemně učíme.
 • Profesní růst. Je na tobě, do jaké specializace se vyprofiluješ. Úměrně ke tvým schopnostem bude růst množství a ohodnocení práce, kterou ti zadáme.
 • Volná pracovní doba. Můžeš do práce přijít později, chodit dřív nebo vůbec nedorazit. Máme několikrát týdně ranní stand-up, ale nenutíme tě být na něj v kanceláři. Hlavní je, když budeš odvádět svoji práci.
 • Práci na různorodých projektech. Mezi naše klienty patří malé lokální firmy, jedničky na trhu ve specifických oborech i firmy ze zahraničí. Nudit se určitě nebudeš.
 • Jsme na vzestupu. Daří se nám získávat zajímavější zakázky, rozjíždíme vlastní projekty a neustále se vzděláváme. Naskočíš do našeho rozjetého vlaku?

Co teď musíš udělat

Poslat nám své CV na info@netmagnet.cz. Rozepiš se o svých zkušenostech a na co by ses na této práci nejvíc těšil. Těšíme se na tebe!