Byty Chýnov

Jednostránkový web pro nový bytový dům

  • Byty Chýnov

Pro nově stavěný bytový dům v Chýnově u Tábora jsme vytvořili jednostránkovou efektní a jasnou prezentaci BytyChynov.cz.

Jak jsme toho dosáhli?

Byty Chýnov

Přehledná jednostránková prezentace

Web BytyChynov.cz má jednu jedinou stránku – jde o tzv. „single page“ prezentaci. Návštěvníci nemusí přemýšlet nad tím, na jakou položku menu kliknout. Prostě jedou („scrollují“) dolů a nechávají si servírovat jednu jasnou informaci za druhou, přesně v tom pořadí, v jakém potřebujeme.

Návštěvníci tohoto webu neskákají po kusovitých informacích jako na běžných webech s klasickou navigací, ale čtou příběh. Příběh, který končí dotazem na prohlídku bytu.

Byty Chýnov

Copywriting

Z obsahu, co lze na webu BytyChynov.cz vidět, dodal klient pouze ceník a vizualizace. Nic víc ani dodat nemusel. Obsah jsme sami navrhli, sepsali a postupně ladili formou interaktivního prototypu.

Ač to nemusí být na první pohled patrné, grafický design se začal řešit až po dokončení obsahu. Díky tomu design skvěle prezentuje navržený obsah. Bylo to i levnější pro klienta, protože jsme neztráceli čas předběžnými grafickými návrhy bez navrženého obsahu.

Byty Chýnov

Další reference

C.Scope

Septa

Chcete také takový web? Dejte vědět, popovídáme si..