O nás

Český Krumlov
Jsme sehraný tým webových specialistů. Klienty přitahujeme již od roku 2007.
Kancelář provozujeme v krásném Českém Krumlově. Naši hlavní klienti sídlí na ose Praha, České Budějovice, Český Krumlov. Rádi se s Vámi potkáme po celé ČR.

Kdo se o vás postará?

Ing. Tomáš Kouba

Ing. Tomáš Kouba

CEO, jednatel
S klienty tvoří vize projektů, které vede až do zdárného konce. Kdysi tvořil weby od grafiky až po SEO, později vystudoval webové inženýrství na ČVUT, takže takříkajíc kecá do všeho. Nejraději se však věnuje webové analytice. Občas také vyučuje internetový marketing. Rád občerství své kolegy lahodným frappé, které zvládne připravit za 45 sekund. Pokud se zrovna nevěnuje klientům, brázdí hory na kole nebo na lyžích.

Ing. Tereza Kovářová

Ing. Tereza Kovářová

Office managerka
Terka svými širokými dovednostmi a kompetencemi zajišťuje, aby firma běžela jako promazaný stroj. Jeden den se stará o kancelář, druhý den o klienty a třetí den o své koně a rodinnou farmu.

Bc. Miroslav Škrabal

Bc. Miroslav Škrabal

Lead designer
Jednou rukou maluje, druhou kóduje. Jeho úkolem je, aby tvořené stránky byly líbivé a uživatelsky přívětivé. To zvládá od návrhu loga, wireframů až po kódování responzivních designů. Nebo je libo mobilní aplikaci? Vedle toho je frontmanem v rockové kapele.

Miroslav Lavička

Miroslav Lavička

Marketingový specialista
Vymýšlí a realizuje, jak přivést na weby klientů zákazníky. Ať už přes přirozené výsledky vyhledávání (SEO) nebo placenou návštěvnost (PPC). Míru můžete často potkat na Lipně. S kamarády provozuje letní kino v Černé v Pošumaví. A když mrzne až praští, klávesnici vymění za snowboard a surfuje po vlnách prašanu.

MgA. Vojtěch Voborník

MgA. Vojtěch Voborník

Designer
Vojta se designu začal věnovat už jeho studiem na uměleckoprůmyslové střední škole. Dostudoval na výšce v Brně a poté Plzni. Po zkušenostech z top agentur i malých studií nyní v Net Magnetu navrhuje vizuály i weby, které vždy uhodí hřebíček na hlavičku. Mimo webového řezbářství rád cestuje, třeba za rodinou na Zéland.

Marek Hajer

Marek Hajer

CTO
Krotitel kódů, frameworků a programovacích jazyků. Tenhle badmintonový šutér má pro strach uděláno a tak bývá nasazován na neřešitelné úkoly, které dokončuje před termínem a s bravurou jemu vlastní. Svoji programátorskou vášeň kompenzuje dobrým pitím a tvrdou muzikou. A nebo to bylo obráceně?

Jiří Pahorecký

Jiří Pahorecký

Developer
Neúnavně a někdy i do pozdního večera píše kód, který prostě a jednoduše funguje. Je tam, když ho potřebujete. Je to Jirka. Pilné programování si rád zpestří nějakou přednáškou, projížďkou na kole nebo onlajnovkou.

Radovan Lust

Radovan Lust

Kodér
Jestli v týmu někdo udělá hodně práce, ale není při tom vůbec vidět, tak je to Radek. Udržuje weby aktualizované dle požadavků klientů a staví nové weby hlavně na Wordpressu. Ani jeho koníček není vidět – skládá totiž hudbu.

Bc. Martin Sojka

Bc. Martin Sojka

Technology evangelist
Tuto neobvyklou funkci Martin naplňuje svou nadšenou osvětou nových technologií a frameworků. Vždy z toho kápne nějaký zlepšovák nebo vylepšení zaběhnutých procesů. Můžete ho potkat i na badmintonu, ale jen pokud mu zrovna vypadl internet.