O nás

Český Krumlov Jsme sehraný tým webových specialistů. Klienty přitahujeme již od roku 2007.
Kancelář provozujeme v krásném Českém Krumlově, ale naši hlavní klienti sídlí v Praze.
Snadno nás můžete zastihnout i v Praze nebo Českých Budějovicích.

Kdo se o vás postará?

Ing. Tomáš Kouba

Ing. Tomáš Kouba

Vedení webových projektů
S klienty tvoří vize projektů, které vede až do zdárného konce. Kdysi tvořil weby od grafiky až po SEO, později vystudoval webové inženýrství na ČVUT, takže takříkajíc kecá do všeho. Občas také vyučuje internetový marketing. Rád občerství své kolegy lahodným frappé, které zvládne připravit za 45 sekund. Pokud se zrovna nevěnuje klientům, brázdí hory na kole nebo na lyžích.

Bc. Martin Sojka

Bc. Martin Sojka

Lead developer
Mistr PHP kódů a nadšenec do všech webových technologií. Vyvíjí aplikace v Nette frameworku, Symfony nebo třeba v Zendu a hraje si s tuctem dalších jazyků a frameworků. Ač na to tenhle fešák nevypadá, jeho největším koníčkem je ... zase programování.

Bc. Miroslav Škrabal

Bc. Miroslav Škrabal

Webdesigner & UI designer
Jednou rukou maluje, druhou kóduje. Jeho úkolem je, aby tvořené stránky byly líbivé a uživatelsky přívětivé. To zvládá od tvorby loga, návrhu wireframů až po kódování responzivních designů do HTML5 a CSS3. Vedle toho je frontmanem v rockové kapele.

Miroslav Lavička

Miroslav Lavička

Marketingový specialista
Vymýšlí a realizuje, jak přivést na weby klientů zákazníky. Ať už přes přirozené výsledky vyhledávání (SEO) nebo placenou návštěvnost (PPC). Míru můžete často potkat na Lipně. S kamarády provozuje letní kino v Černé v Pošumaví. A když mrzne až praští, klávesnici vymění za snowboard a surfuje po vlnách prašanu.

Marek Hajer

Marek Hajer

Web developer
Marek je nejnovějším přírůstkem do našeho týmu. Tenhle badmintonový šutér má pro strach uděláno a tak bývá nasazován na neřešitelné úkoly, které dokončuje před termínem a s bravurou jemu vlastní. Svoji programátorskou vášeň kompenzuje dobrým pitím a tvrdou muzikou. A nebo to bylo obráceně?