PPC reklama

Využijte jednu z nejefektivnějších reklam na internetu.

Zapomeňte na paušál, plaťte jen za skutečné kliky na vaši reklamu (PPC = Pay Per Click).

Svěřte svoji reklamu do rukou certifikovaného odborníka.

Certifikace AdWords Pavel Hlásek

Kde bude vaše reklama vidět?

PPC reklama - Ukázka
PPC reklama - ukázka

Stránka s výsledky vyhledávání

Když si někdo vyhledá v Googlu nebo Seznamu určitou frázi související s vaší nebídkou, může se mu zobrazit vaše textová reklama. Lze tedy cílit podle klíčového slova, ale např. i lokality, jazyka a zájmů uživatelů. Oslovujete tak jen uživatele, které máte největší šanci přesvědčit ke koupi.

PPC reklama - ukázka
PPC reklama - ukázka

Weby zapojené do PPC systému

Někteří majitelé webových stránek si vydělávají tím, že na svém webu za provizi zobrazují reklamy z PPC systému Google AdWords. Na milionech takových stránek nebo i v mobilních aplikacích se může vaše reklama zobrazit.

Výhody PPC reklamy

  • Platba za návštěvníka. Neplatíte žádné fixní paušály. Zaplatíte reklamnímu systému (Google AdWords nebo Seznam Sklik) jen tehdy, pokud někdo na vaši reklamu skutečně klikne (tedy „plať za klik“ neboli anglicky „Pay Per Click“). Nemusíte se však obávat, že vám konkurence „vykliká“ kredit. PPC reklamní systémy umí toto podvodné klikání odhalit a zablokovat.
  • Výdaje pod kontrolou. Nejdříve si určíte, jaký rozpočet můžete na PPC reklamu vynaložit. Poté vytvoříme a nastavíme reklamy tak, abychom za daný rozpočet přilákali co nejvíce potenciálních zákazníků. Navíc lze reklamní kampaně kdykoli pozastavit.
  • Přesné cílení. Oslovte pouze ty uživatele, které nejsnáze přesvědčíte k akci (např. objednávce). Reklamy lze zacílit na publikum dle lokality, věku, zájmů, vyhledávaných klíčových slov atd. A nebo lze takzvaným remarketingem oslovit pouze ty, kteří na vašem webu už někdy byly. Sami to můžete vidět u některých eshopů. Prohlédnete si jeden produkt a reklamy na něj pak vidíte všude na webu ještě týden.
  • Skvělá měřitelnost. On-line reklama je oproti té off-line fantasticky měřitelná. Díky Google Analytics víme, jaká reklamní kampaň vám přinesla jaký zisk. Navíc vám budeme každý měsíc posílat report o tom, jak si vaše PPC reklamní kampaně vedou a kolik stojí.

Proč vybrat Net Magnet

Certifikace AdWords Pavel Hlásek
  1. Budeme zvyšovat hlavně vaše prodeje, nejen návštěvnost.
  2. Naše práce pro vás bude naprosto transparentní. Podívejte se, jak to děláme.
  3. Platíte jen za to, na čem se předem domluvíme. Neexistují žádné skryté poplatky.
  4. PPC kampaně vám povede Pavel, který vlastní certifikaci Google Adwords.