Online marketing

Máte web a chcete zvýšit množství objednávek nebo poptávek? Chcete magnet na zákazníky?

Vymyslíme a vyladíme vaše kampaně, přitáhneme návštěvnost z vyhledávačů a sociálních sítí. Zvýšíme vám tržby rychle a efektivně s bonusem až 10 500 Kč na PPC kredit.

Proč náš marketing funguje? ↓

Pojďme si promluvit o vašem projektu.
Nezávazně, ve 30 minutách a zdarma.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Stanislav Hohl

Stanislav Hohl Stezka korunami stromů Lipno

Kluci jsou velcí profesionálové, kteří dokáží poradit, nasměrovat pokud váháte a celkově mohu spolupráci s Net Magnet vřele doporučit.

JUDr. Daniela Bendová, LL.M.

JUDr. Daniela Bendová, LL.M.

Mohu jen doporučit. Na základě mých požadavků mi tato webová agentura připravila reprezentativní webovou stránku, která mi průběžně přivádí novou klientelu.

Petr Zemek

Petr Zemek hotels & restaurants krumlov s.r.o.

Velmi profesionální přístup během vývoje webu, rychlé reakce na požadavky, celková spokojenost.

 • Abychom vám mohli připravit skvělý marketing, nejdříve zjistíme potřeby vašich uživatelů analýzou klíčových slov nebo jiným uživatelským výzkumem.


  Více o analýze
 • Vytvoříme kampaně v Google Ads, Skliku, na Facebooku, Instagramu atd., které získají prakticky okamžitou návštěvnost a měřitelné výsledky. Novým účtům získáme bonusový kredit až 10 500 Kč.


  Více o PPC reklamě
 • Zajistíme přirozenou neplacenou návštěvnost z Googlu a Seznamu. Navrhneme obsah webu, vyladíme technické SEO a získáme odkazy na váš web.


  Více o SEO
 • Pokud zjistíme, že jen málo návštěvníků webu nakoupí nebo vás kontaktuje, navrhneme změny na webu, které zákazníky k potřebné akci přesvědčí.


  Více o CRO
 • Upozorníme na váš produkt nebo službu tisíce lidí na sociálních sítích, kteří o vás ještě nevědí. Vymyslíme a otestujeme reklamy, které na sítěmi otupělé uživatele vyskočí z feedu a vyvolají zvědavost.

 • Ať už připravíme pravidelný newsletter nebo e-mailovou sekvenci, lidé si vás budou lépe pamatovat a nakoupí raději u vás než u konkurence.

 • Nejsme fotoateliér ani filmové studio. Ale s naší fototechnikou a světly zvládneme natočit krátké klipy pro reklamy nebo nafotit vaše produkty a služby.

 • Budeme měřit objednávky a další cíle webu. V měsíčních reportech vám srozumitelně ukážeme výsledky marketingu včetně veškerých tržeb i nákladů na Googlu, Seznamu, Facebooku a srovnávačích zboží.

Ukázky naší tvorby webů na míru

SEO auditem webu odhalíme slabé stránky marketingu a pomůžeme získat vyšší návštěvnost a tržby.

Chci SEO audit webu