Hledáme linkbuildera / junior marketéra

Zajímá tě marketing na internetu a jsi z jihu Čech? Hledáme posilu do našeho týmu!

Náplň práce

Tvým hlavním úkolem bude pomoci webům, které v Net Magnetu tvoříme, přitáhnout návštěvníky. Budeš vymýšlet, hledat a domlouvat odkazové příležitosti.

V současné době bychom tě potřebovali na několik hodin týdně. Ale pokud budeš mít talent na jazyk nebo čísla, bude se tvůj pracovní záběr jenom rozšiřovat.

Požadujeme

  1. Ochota učit se, i samostudiem. Budeme ti radit, co studovat, ale nebudeme každou informaci hledat za tebe.
  2. Musíš se na internetu cítit jako ryba ve vodě. Jestli tvé IT ambice končí u Excelu a používání internetu jako uživatel, tak asi nebudeš vhodným kandidátem. Ale jestli tě zajímají principy fungování vyhledávačů a metody, jak být na internetu vidět, jsi tím pravým / tou pravou.
  3. Solidní komunikační dovednosti. Často budeš muset přesvědčit druhou stranu, že má smysl ti věnovat pozornost. Zvládneš to?

Nabízíme

  1. Příjemné pracovní prostředí v Českém Krumlově.  Pokud ale budeš chtít 90 % času pracovat na dálku, nebudeme s tím mít problém. Nicméně je dobré se pravidelně vídat.
  2. Profesní růst. Jestli máš alespoň základní talent na jazyk, může se z tebe stát třeba copywriter nebo PPCčkař. Jestli tě baví čísla a algoritmy, můžeš se v budoucnu stát analytikem. Je to jen na tobě. Úměrně ke tvým schopnostem bude růst množství práce, kterou ti zadáme i výše odměny.

Dal bys tomu lajk? Super, tak se ozvi na info@netmagnet.cz.

Nebo sdílej, jestli znáš někoho, komu by se mohla práce líbit.