Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Dokážeme váš web navrhnout a upravit tak, aby byl dobře vidět ve vyhledávačích (Google, Seznam).

NEnabízíme finty, jak obelstít vyhledávače, ale vylepšování webu, které povede ke dlouhodobému zvyšování návštěvnosti.

SEO je dřina s velkým potenciálem. Chcete-li potenciál vašeho webu uvolnit, kontaktujte nás.

Jak děláme SEO?

Stavíme na pevných základech. SEO řešíme už od samého počátku webového projektu. Naše optimalizace pro vyhledávače probíhá ve 4 krocích:

  1. Volba strategie. Pomocí vstupních marketingových analýz nejdříve poznáme vaše podnikání. Následně zvolíme vhodnou strategii pro SEO.
  2. Analýza klíčových slov. Najdeme klíčové fráze a vzorce ve vyhledávání, na které bude nejefektivnější se zaměřit.
  3. Návrh a úprava webu. Navrhneme informační architekturu webu, pomůžeme s tvorbou obsahu a upravíme stránky tak, aby byly snadno čitelné jak pro vyhledávače, tak pro uživatele (úprava nadpisů, popisků, přidání mikroformátů apod.).
  4. Linkbuilding. Navrhneme strategii, jak získávat kvalitní zpětné odkazy a až sami nějaké získáme, tak poradíme, jak budete moci pokračovat.

Co SEO přinese a co vyžaduje?

  • Zvýšení tržeb je vždy naším primárním cílem. Nesnažíme se o pouhé zvýšení návštěvnosti.
  • Mnoho návštěvníků. Podle jedné studie získávají weby průměrně polovinu návštěvníků právě z vyhledávačů. U našich klientů se tento podíl pohybuje od cca 30 do 90 %.
  • Běh na dlouhou trať. Trvá zpravidla měsíce, než se optimalizace pro vyhledávače dokončí a projeví. A ani pak nejste zcela hotovi. Možností, jak se zviditelňovat ve vyhledávačích je prakticky neomezeně.
  • Spolupráce klienta s agenturou. Kvalitní SEO nemůžeme dělat zcela bez vašeho zapojení. Když budeme chtít tvořit zajímavý obsah, který přitáhle lidi z vyhledávačů, nedokážeme vymyslet jeho informační hodnotu zcela sami. Každopádně rádi vymyslíme formu obsahu a styl.
Vydejte se na SEO plavbu s námi.