Centrum služeb pro podnikání

Redesign webu sluzbyapodnikani.cz

Pražské vzdělávací agentuře Centrum služeb pro podnikání s.r.o. tvoříme a spravujeme weby již 5 let. Za tu dobu jsme vytvořili celkem 6 webů.

Ten hlavní, sluzbyapodnikani.cz, jsme předělali do současné přehledné podoby v roce 2014.

Aims

  • Zpřehlednit design, aby se návštěvníci na stránkách lépe orientovali
  • Zvýšit konverzní poměr (počet objednávek)
  • Zefektivnit propagaci přes PPC reklamu

Results

  • Zvýšení počtu stránek za návštěvu a průměrné doby trvání návštěvy o 30 %
  • Zvýšení počtu objednávek o 20 %
  • Při stejném výkonu PPC kampaní ušetřeno 20 000 Kč za první 2 měsíce

Jak jsme toho dosáhli?

Moderní responzivní design

Byli jsme postaveni před obtížný úkol: Zachovat pocit původního webu a zároveň stránky zmodernizovat, zpřehlednit a zatraktivnit. Toho jsme docílili moderním minimalistickým designem a přestavbou informační struktury tak, aby návštěvník snadno našel, co hledá.

Jelikož více než 10 % návštěvníků si prohlíží web přes mobilní zařízení, chtěli jsme i jim co nejvíce zpříjemnit orientaci na stránkách. Proto je celý design postaven na mobile-first responzivním designu, který je snadno používá i na chytrých telefonech a tabletech.

Přehledná administrace pro správu kurzů

Publikační systém Wordpress jsme doplnili o funkcionalitu na míru: správa kurzů, kategorií, kurzů a lektorů. Paní Hrůzová a kolegyně tak mohou pohodlně upravovat obsah webu, aniž by narušili jeho obsahovou a vizuální konzistenci.

Správa PPC kampaní

Převzali jsme správu AdWords účtu po předchozí PPC agentuře (Najisto pod Centrum.cz). Na základě rozsáhlé analýzy klíčových slov jsme navrhli nové reklamní sestavy a spustili retargetingové kampaně. Během dvou měsíců se nám podařilo snížit náklady na získání zákazníka (CPA) o 30 %. Reálně jsme tedy klientovi ušetřili 20 000 Kč jen za první 2 měsíce naší práce.

Gabriela HrůzováCentrum služeb pro podnikání s.r.o.

Firmu Net Magnet s.r.o. doporučuji těm, kteří své podnikání myslí vážně a chtějí být úspěšní. Internetový marketing a především tvorbu webových stránek realizuje tým pod vedením pana Ing. Kouby podle nejnovějších trendů. Jejich výsledky umožňují našemu vzdělávacímu centru prosadit se mezi tvrdou konkurencí. Pánové jsou komunikativní a k práci přistupují velmi svědomitě. Často navrhují varianty zpracování, které běžného člověka ani nenapadnou. Naše vzdělávací centrum s těmito profesionály s lidským přístupem spolupracuje již 6 let a společně jsme udělali kus práce.

Chcete také takový web? Dejte vědět, popovídáme si..