JUDr. Daniela Bendová, LL.M.

Tvorba a online marketing prezentačního webu advokátní kanceláře

Notářka a zapsaná mediátorka JUDr. Daniela Bendová, LL.M potřebovala rozjet svou novou advokátní praxi. Obrátila se na nás s prosbou o vytvoření webu a získání poptávek. To jsme slíbili a výsledky dodali.

Aims

  • důstojná prezentace advokátních služeb
  • získání poptávek

Results

  • návrh vizuální identity (loga, vizitek, hlavičkového papíru)
  • poctivé SEO, díky kterému se neustále zvyšuje přirozená návštěvnost z vyhledávačů
  • návratné PPC kampaně

Jak jsme toho dosáhli?

návrh loga

Vizuální identita

Každá značka, která chce působit konzitentně, by měla mít zadefinovanou vizuální identitu. Nejde jen o logo s originálním nápadem a významem, ale i o barevnost, písmo, případně další vizuální prvky. Na nich se potom postaví návrh vizitek a hlavičkového papíru.

Web Web detail

Návrh webu a vývoj

Navrhli jsme strukturu a obsah webu, který přitáhne nové zákazníky a přesvědčí ke kontaktování. Nasadili jsme redakční systém s blogem, vyvinuli widget na získání recenzí z Googlu a nasadili analytiku, abychom mohli vyhodnodovat úspěšnost marketingu.

Návštěvnost díky optimalizaci pro vyhledávače

Online marketing

SEO - díky poctivé analýze klíčových slov jsme našli zajímavá a vyhledávaná témata, na která klientka dodala obsah formou článku a popisu svých služeb. Návštěvnost a konverze rostou téměř každým měsícem, viz graf.

PPC - spravujeme a dále optimalizujeme výdělečné kampaně, díky kterým získává JUDr. Bendová v průměru 10+ kontaktování měsíčně.

JUDr. Daniela Bendová, LL.M.

JUDr. Daniela Bendová, LL.M.

Společnost Net Magnet s. r. o. mohu jen doporučit. Na základě mých požadavků mi tato webová agentura připravila reprezentativní webovou stránku, kterou následně dokázala propagovat - a stále propaguje, způsobem, který mi průběžně přivádí novou klientelu. Její služby pro mě byly a stále jsou důležité především z důvodu, že jako samostatná advokátka působím prozatím krátce a svoji vlastní klientelu si teprve vytvářím. Oceňuji rovněž, že Net Magnet má k dispozici odborníky, kteří jsou schopni pružně vyřešit jakékoliv mé potíže související s pro mě cizím světem počítačů, a kteří aktivně přicházejí s nápady, jak moji webovou stránku a pracovní sebepropagaci ještě vylepšit.

Chcete také takový web? Dejte vědět, popovídáme si..