Dokonalý Zážitek

Redesign e-shopu se zážitky

  • dokonalý zážitek
  • dokonalyzazitek tablet
  • dokonalyzazitek mobile

Pro firmu prodávající zážitky Dokonalý Zážitek s.r.o. jsme kompletně redesignovali e-shop a automatizovali proces rezervace poukazu.

Aims

  • zvýšit obchodní úspěšnost e-shopu
  • automatizovat výběr termínu zážitku
  • zvýšit návštěvnost bez investic do PPC kampaní

Results

  • snížení míry okamžitého opuštění
  • unikátní editor dárkového věnování
  • automatizovaný proces rezervace termínu zážitku
  • 90% nárůst návštěvnosti z vyhledávačů během 1 roku po spuštění (např. 2. místo na Googlu na "jízda ve ferrari")

Jak jsme toho dosáhli?

Interaktivní prototyp

Návrh prototypu

Důkladně jsme navrhli celý web včetně všech kroků nákupního procesu a rezervace poukazu. Interaktivní prototyp jsme průběžně testovali na uživatelích a poté upravovali, aby byl na použití co nejjednodušší.

Grafický design

Grafický design

Nejdříve jsme vizuálně „refreshli“ loga Dokonalý Zážitek a Dárek Zážitek. Z nich nám vyplynul vizuální styl, který jsme zohlednili při navrhování webu i poukazů na zážitky. Základní barevnost jsme zachovali, aby zákazníci značku stále poznali, ale přidali jsme akčnost, dynamiku a upravili barvy na veselejší odstíny.

Administrace Administrace detail

Dva e-shopy v jednom

E-shop jsme postavili na otevřené platformě Sylius a upravili tak, že se z jedné administrace ovládají oba zážitkové weby klienta – Dokonalý Zážitek a Dárek Zážitek. Jelikož zážitky nejsou klasické produkty, celý e-shop jsme přizpůsobili tak, aby zákazníci nekupovali produkty, ale vouchery s možností okamžitého doručení e-mailem.

Platbu na účet jsme napojili na fakturační systém, který kontroluje platby. Ihned po připsání platby na účet se zákazníkovi automaticky odešle poukaz, aniž by kdokoli musel kontrolovat platbu nebo psát e-mail.

Uplatnění poukazu a rezervaci termínu zážitku jsme také maximálně automatizovali. Komunikace mezi vlastníkem voucheru a provozovatelem zážitku probíhá přes speciální administraci na tomto e-shopu. Pro partnery jsme vytvořili i API, aby si místo lidí mohli mezi sebou povídat i servery.

Editor dárkového věnování

Editor dárkového věnování

Vytvořili jsme jednoduchý grafický editor, ve kterém si každý může vytvořit své vlastní originální dárkové věnování. Rovnou v košíku na e-shopu, třeba z mobilu a v tiskové kvalitě!

Vyhledávání

Rychlé vyhledávání se skloňováním

Aby šly zážitky najít opravdu rychle a podle klíčového slova, integrovali jsme vyhledávání Elasticsearch. To dává výsledky v bleskovém čase a umí i skloňovat!

Ladislav Meškán - web Dokonalý Zážitek

Ladislav MeškánDokonalý Zážitek s.r.o.

Nic není nemožné, cokoliv jsme si vymysleli, bylo zrealizováno do nejmenšího detailu.

Chcete také takový web? Dejte vědět, popovídáme si..