Stezky korunami stromů

Tvorba a propagace webů pro unikátní stezky v korunách stromů

  • Stezka korunami stromů Lipno
  • Stezka korunami stromů

Klient do nás vložil důvěru pro redesign webu turisty oblíbené Stezky na Lipně. Poté jsme se také pustili do redesignu lipenského Království lesa. Mimo redesign spravujeme také marketingové kampaně Slovinské stezky a Stezky Krkonoše. Všechny tyto stezky patří společnosti Zážitková Akademie s.r.o., pro kterou jsme tvořili web také my.

Aims

  • Redesign webů s jednoduchou správou obsahu
  • Správa a optimalizace PPC kampaní

Results

  • 3 nové prezentační weby
  • Jednoduchá administrace veškerého obsahu vytvořená na míru
  • Zlepšení všech metrik PPC kampaní (návštěvnost a konverze ↑, CPC ↓).

Jak jsme toho dosáhli?

Informační struktura

Návrh a grafický design

Nejdříve jsme navrhli informační strukturu webu. Pak jsme dle vizuální identity od studia Najbrt a předchozích konceptů grafického designu navrhli a nakódovali finální grafiku. Dokreslili jsme pár ikon pro obsah a bylo hotovo.

Web Web detail

Vývoj

Administrátor webu může měnit jakékoli texty na webu, automaticky měnit fotky dle ročního období a spravovat další entity jako aktuality, tiskové zprávy, možnosti v okolí apod. Náš redakční systém běží na webech všech stezek, které jsme tvořili, takže aktualizaci a vylepšení jednoho webu snadno nasadíme i na ostatní weby.

Výsledky PPC kampaní

Marketing

Během 1. roku spolupráce jsme u Google Ads kampaní zlepšili všechny metriky. Cenu za klik jsme snížili o 40 % zatímco počet návštěv zvýšili o 60 %, míru okamžitého opuštění lehce snížili a konverze zvýšili. Kampaně ve vyhledávací síti také vykazují lepší konverzní poměr i než přímá a přirozená návštěvnost (direct a organic).

Pustili jsme se i do brandových kampaní v obsahové síti, jejichž doručování optimalizujeme pro tuto turistickou atrakci.

Spravujeme PPC kampaně i pro Slovinskou stezku. Pracujeme s kampaněmi v angličtině, slovinštině i němčině.

Zajišťujeme také e-mailový marketing pomocí vlastního nástroje.

Stezka korunami stromů Lipno

Stanislav HohlStezka korunami stromů Lipno

Do spolupráce s firmou Net Magnet šla naše firma po důkladném rozmyšlení. Realita předčila očekávání. V současnosti máme od Net magnet tři webové aplikace. Kluci jsou velcí profesionálové, kteří dokáží poradit, nasměrovat pokud váháte a celkově mohu spolupráci s Net Magnet vřele doporučit.

Chcete také takový web? Dejte vědět, popovídáme si..