Stezky korunami stromů

Tvorba a propagace webů pro unikátní stezky v korunách stromů

Jako první jsme vytvořili webovky krkonošské Stezky. Po prvním úspěšném projektu do nás klient vložil důvěru i s webem pro další postavenou Stezku ve Slovinsku. Do třetice jsme se pustili do redesignu Stezky na Lipně a Království lesa. Všechny tyto stezky patří společnosti Zážitková Akademie s.r.o., které jsme tvořili web také my.

Aims

  • Redesign webů s jednoduchou správou obsahu
  • Správa a optimalizace PPC kapmaní

Results

  • 5 nových prezentačních webů
  • Jednoduchá administrace veškerého obsahu vytvořená na míru
  • Zlepšení všech metrik PPC kampaní (návštěvnost a konverze ↑, CPC ↓).

Jak jsme toho dosáhli?

Informační struktura

Návrh a grafický design

Nejdříve jsme navrhli informační strukturu webu. Pak jsme dle vizuální identity od studia Najbrt a předchozích konceptů grafického designu navrhli a nakódovali finální grafiku. Dokreslili jsme pár ikon pro obsah a bylo hotovo.

Web Web detail

Vývoj

Administrátor webu může měnit jakékoli texty na webu, automaticky měnit fotky dle ročního období a spravovat další entity jako aktuality, tiskové zprávy, možnosti v okolí apod. Náš redakční systém běží na webech všech stezek, které jsme tvořili, takže aktualizaci a vylepšení jednoho webu snadno nasadíme i na ostatní weby.

Výsledky PPC kampaní

Marketing

Během 1. roku spolupráce jsme u Google Ads kampaní zlepšili všechny metriky. Cenu za klik jsme snížili o 40 % zatímco počet návštěv zvýšili o 60 %, míru okamžitého opuštění lehce snížili a konverze zvýšili. Kampaně ve vyhledávací síti také vykazují lepší konverzní poměr i než přímá a přirozená návštěvnost (direct a organic).

Pustili jsme se i do brandových kampaní v obsahové síti, jejichž doručování optimalizujeme pro tuto turistickou atrakci.

Spravujeme PPC kampaně i pro Slovinskou stezku. Pracujeme s kampaněmi v angličtině, slovinštině i němčině.

Zajišťujeme také e-mailový marketing pomocí vlastního nástroje.

Stezka korunami stromů Lipno

Stanislav HohlStezka korunami stromů Lipno

Do spolupráce s firmou Net Magnet šla naše firma po důkladném rozmyšlení. Realita předčila očekávání. V současnosti máme od Net magnet tři webové aplikace. Kluci jsou velcí profesionálové, kteří dokáží poradit, nasměrovat pokud váháte a celkově mohu spolupráci s Net Magnet vřele doporučit.

Chcete také takový web? Dejte vědět, popovídáme si..