Wiseman Free Tour

Nový web pro originální průvodcování

Na jaře 2014 přišel do Českého Krumlova nový koncept průvodcovských služeb: prohlídky zdarma s dobrovolným vstupným.

Tato nová služba potřebovala turisty zaujmout, proto jsme vytvořili nový web WisemanFreeTour.com, naprogramovali rezervační systém a navrhli podpůrné tiskoviny.

Jak jsme toho dosáhli?

Wiseman Free Tour

Atraktivní responzivní design

Cílovou skupinou stránek jsou turisté přijíždějící do Českého Krumlova. Zařízením, které používají pro přístup na internet je velmi často chytrý telefon nebo tablet. Bylo tedy potřeba nakódovat web tak, aby šel pohodlně prohlížet i na mobilu. Vytvořili jsme tedy responzivní design (mobilní web), který se plynule přizpůsobuje displeji, na kterém je prohlížen – od mobilu až po velký monitor.

Hlavním lákadlem Českého Krumlova je pro turisty samozřejmě jeho historické centrum, proto jsou středobodem webu velké atraktivní fotografie (také z naší dílny).

Rezervační systém prohlídek

Po analýze požadavků klienta jsme navrhli a zrealizovali unikátní systém na prodej lístků na prohlídky. Ten umožňuje spravovat prohlídky a nastavit prodejce, kteří pak mohou sami prodávat lístky. Nebo může turista provést online rezervaci a platbu přímo na stránce s nabídkou prohlídky. Po objednávce systém vygeneruje voucher, se kterým může turista jít na prohlídku. Na tento systém jsme zatím slyšeli jen samé dobré ohlasy, takže se těšíme na jeho rozšiřování :-)

Wiseman Free Tour

Poutavé tiskoviny

Kromě vizitek a plakátů jsme navrhli i letáky s atraktivním a snadno zapamatovatelným motivem. Zadní stranu jsme pak doplnili o stylizovanou mapu, která turistům usnadní orientaci ve městě.

Wiseman Free Tour
Ondřej Gyürke

Ondřej GyürkeWisemanFreeTour.com

Když jsem hledal firmu jež bude schopná sestavit web dle mých představ, nejprve jsem začal spolupracovat s jednou nejmenovanou společností. Avšak po pár týdnech nečinnosti a nedostatku kreativity jsem rozhodl, že musím najít jiného partnera. O společnosti Net Magnet jsem veděl, protože jsem již od majitele Tomáše Kouby pro svůj projekt použil několik krásných fotek Českého Krumlova. Svěřil jsem mu nakonec i tvorbu internetových stránek. Toto rozhodnutí se ukázalo jako skvělé. Společnost Net Magnet přesně vyhověla mým představám, po vzájemných konzultacích vytvořila vynikající internetovou prezentaci. A to nejen díky vstřícnému přístupu a výbornému systému od návrhu po realizaci. Když čas od času potřebuji stránky vylepšit či upravit, vždy je vymyšleno to nejlepší řešení a bez zbytečných odkladů. Jsem velice rád, že jsem se nakonec rozhodl pro předání projektu firmě Net Magnet a jsem si jist, že to nebyl poslední projekt, na kterém jsme společně spolupracovali. Net Magnet vřele doporučuji a jsem rád, že už nemusím hledat nového partnera, protože ten stávající je nejlepší.

Chcete také takový web? Dejte vědět, popovídáme si..