Webdesign

Grafický design od Net Magnetu nejsou jen hezké omalovánky.

Naším cílem je zejména udržet návštěvníka na vašem webu. Přítáhnout ho přehledným, atraktivním a precizně zpracovaným designem, který ho dovede k cíli.

Chcete-li redesignovat váš web, kontaktujte nás.

Jaký je náš webdesign?

  • Responzivní. Plynule se přizpůsobuje velikosti okna prohlížeče, a tak s rostoucími schopnostmi prohlížeče roste i grafická atraktivita designu. Je radost používat naše plně responzivní mobile-first weby na mobilech a tabletech. Zkuste si např. zmenšit okno prohlížeče a uvidíte, jak se bude design měnit.
  • Nadčasový. Glass efekty jsou již dávno pryč, čistý skeumorfismus pohřbil sám Apple a ultra plochý design se také nestal novou revolucí. Je jasné, že každý design někdy zestárne, ale mezi vířivými vodami moderních trendů plujeme proudem, který odnese váš web co nejdál.
  • Jasný. Forma následuje účel. Když chcete, aby lidé četli výhody vaší nabídky, musí být výhody viditelné, přehledně zpracované a poutavé. Když chcete, aby lidé nakupovali, musí je web ve správných místech vyzvat k akci a klást jim při nákupu co nejméně překážek.

Předpokladem pro kvalitní webdesign je znalost cílových skupin a dostatečně zpracovaný obsah. Při naší 3fázové tvorbě webu je o dobré zadání postaráno, jelikož tyto věci řešíme již v 1. fázi – analýze a návrhu.

Skvělý webdesign můžeme dodat i samostatně. Buď budete mít kvalitní zadání a nebo s vámi provedeme analýzu a návrh my sami.

Chcete také takový design? Neváhejte nás oslovit.