Tvorba webových stránek na míru

Víme, jak vytvořit web, který přitáhne návštěvníky a udělá z nich zákazníky.

Tvoříme a propagujeme weby od roku 2007 a za tu dobu jsme poznali fungující metody,
jak přistupovat ke tvorbě webových stránek.

Je-li vaším cílem úspěšný web, poraďte se s námi.

Jak stavíme úspěšný web?

1) Analýza a návrh

Zkoušeli jste stavět dům bez výkresů architekta? Zkuste bez návrhu stavět web a dopadne to podobně. Analýza a návrh řeknou CO by na webu mělo být, pro KOHO a zdůvodní PROČ. V této fázi řešíme cílové skupiny, konkurenci, SEO, obsah a návrh uživatelského rozhraní.

2) Realizace

V této fázi řešíme JAK web vytvořit. Teprve teď navrhujeme finální podobu grafického designu webu, programujeme funkcionalitu postavenou na redakčním systému WordPress nebo vyvíjíme řešení na míru a ladíme obsah. Samozřejmostí je nasazení Google Analytics a nastavení cílů webu, abychom později mohli zjišťovat, jak se lidé na novém webu chovají.

3) Propagace

Ok, máme hotový web, teď už na něj zbývá přivést návštěvníky. Pro dokončení SEO potřebujeme získat odkazy (linkbuilding). Pro cílenou placenou návštěvnost vyladíme PPC kampaně, využívající třeba i remarketing. Pokud prodáváte přes eshop, vyladíme váš feed produktů pro srovnávače zboží jako je Heureka nebo Zboží.cz. A s ostatními formami internetového marketingu (sociální sítě, email marketing, display reklama, …) vám rádi poradíme.

Rozsah jednotlivých fází se samozřejmě liší projekt od projektu. Ale máme ověřené, že tento postup vede k nejlepším výsledkům. Chcete je také?